Всі статті

Характеристика англійської мови

Чим краще ви усвідомлюєте з чим ви працюєте і чим ясніше ви бачите, які результати має процес оволодіння новою мовою, тим більш плідними будуть ваші зусилля. Саме тому, ми зібрали усі важливі характеристики англійської мови в одному місці. А щоб краще проілюструвати деякі аспекти, ми порівняємо англійську та німецьку мови.

Англійська – це дуже проста мова. В середньому слово англійською мовою коротше, ніж його німецький еквівалент. Така закономірність існує тому, що дієслова, іменники та прикметники в англійській мові не мають закінчень. Але не забувайте, що у третьої особи є суфікс –s в теперішньому простому часі, наприклад «He speaks.» - «Він говорить.» Крім того, в англійській мові зустрічається набагато більше слів, що складаються з 3-4 букв, ніж у німецькій.

В англійській не існує форм «Du» або «Sie» - ідіом, що викликають труднощі для усіх, хто вивчає німецьку мову. Дані форми демонструють вибір між формальним «Sie» - «Ви» або дружнім «Du» - «Ти» при зверненні до людей.

В англійській мові майже немає відмін і дієвідмін, тому у тих, хто хоче вивчити більш прості, але граматично правильні речення, не виникає зайвих труднощів.

Почніть вивчати англійську мову вже сьогодні!

Створіть безкоштовний обліковий запис та почніть вивчати англійську мову вже сьогодні!
Створити обліковий запис

В німецькій мові існує 19 еквівалентів англійського присвійного займенника «your» («ваш, твій»). В англійській мові є лише один визначений артикль, а в німецькій їх три. Більшість англійських слів мають декілька значень, що може бути перевагою для тих, хто вивчає мову, адже в залежності від контексту змінюється значення слова, а відповідно і значення усього речення. Однак, це іноді може й трохи плутати початківців.

Іменники в англійській мові не пишуться з великої літери, крім винятків:

В англійській мови також є багато омонімів. Омоніми – це слова з однаковою вимовою, але з відмінностями при написанні. Вони, звичайно, мають різні значення.

Приклади:

meet/meat/, by/buy/bye, son/sun, waste/waist, through/threw, write/right, our/hour, then/than, here/hear.