Всі статті

4 причини, чому англійську мову краще вивчати онлайн, ніж в класі

Багато людей запитують: "Чи можу я вивчати англійську мову онлайн?" Сьогодні відповідь на це питання - "Абсолютно, так!"

Традиційно люди вивчають мову в класі або відправляються в країну або регіон, де ця мова поширена. Однак Інтернет змінив це.

Є тисячі веб-сайтів, програм та відео, доступних онлайн, які допоможуть вам зробити все що завгодно. Ви зможете запам'ятовувати англійські слова і збільшувати свій словниковий запас, записувати і слухати свою вимову, і навіть брати уроки у вчителя наживо.

Інтернет дійсно відкрив новий світ навчання, особливо для тих, хто бажає вивчати англійську мову. Він навіть має безліч переваг у порівнянні з навчанням в класі.

Причини вивчати англійську мову онлайн

1. Ви самі складаєте розклад занять

Одна з найбільших переваг вивчення англійської мови онлайн – можливість робити це тоді, коли вам заманеться.

Можливо ви працюєте вечорами і не можете відвідувати вечірні заняття, або ви вдень навчаєтеся в університеті і не в змозі найти час для відвідування занять з англійської мови.

Дякуючи Інтернету, ви можете вивчати мову за власним графіком. Ви не тільки маєте цілодобовий доступ до веб-сайтів і інших ресурсів, але можете брати уроки у вчителя через Skype або навіть «відвідувати» курс по вивченню англійської мови.

Почніть вивчати англійську мову вже сьогодні!

Створіть безкоштовний обліковий запис та почніть вивчати англійську мову вже сьогодні!
Створити обліковий запис

2. Відсутність зайвого хвилювання

Багато з нас відчутно хвилюються, коли необхідно розмовляти англійською мовою у присутності інших людей; нас бентежить наша вимова або обмежений словниковий запас, або ми боїмося припуститися помилки. Це нормально. При вивченні англійської мови онлайн все це відсутнє.

Ви можете практикувати розмову і вимову не боячись виглядати безглуздо. Ви можете працювати з вчителем один на один, не переймаючись стосовно можливих помилок, які могли б викликати сміх у інших учнів.

3. Миттєвий доступ до словників і наглядного матеріалу

При навчанні онлайн у вас є доступ до різних ресурсів, таких як словники або фотографії.

Наприклад, ви читаєте статтю і бачите слово “porch”. Ви не знаєте, що це таке, але подивившись на відповідну картинку, ви одразу зрозумієте значення цього слова.

Є також чудові онлайнові словники, в тому числі для тих, хто вивчає англійську мову, такі як Merriam-Webster’s Learner’s Dictionary.

Якщо ви вже вивчаєте щось онлайн, наприклад, слухаєте розмову або виконуєте граматичні вправи, ви можете легко відкрити інше вікно у своєму браузері та ввести слово, яке ви не знаєте.

4. Автентичні матеріали для прослуховування

Інтернет – нескінченне джерело автентичних англомовних матеріалів для прослуховування, починаючи з американських фільмів, тисяч пісень і закінчуючи лекціями університетів. В Інтернеті кожен може підібрати матеріали відповідно до свого рівня знань і кола інтересів.

Якщо ви вивчаєте англійську мову в класі, ви часто використовуєте такі матеріали, як робочі зошити або сценарії діалогів, створені видавцем підручників. Це може бути корисним, але Інтернет дає вам доступ до справжніх матеріалів - реальних людей, які розмовляють, та людей, які говорять на теми, які вас дійсно цікавлять і хвилюють.

Завдяки Інтернету ви маєте миттєвий доступ до таких матеріалів!